MENU

O firme

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu spoločnosť REIMANN s.r.o. Spoločnosť bola založená v roku 2004 s podnikateľským zámerom zjednodušiť prístup každého záujemcu o ekologicky čistý, ekonomicky výhodný a bezemisný spôsob prepravy osôb a tovaru.

REIMANN s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti MELEX v SR a ČR, výrobcu s najdlhšou tradíciou výroby úžitkových elektromobilov v Európe. Svoju výrobu zahájila v roku 1971. V 90-tych rokoch rozšírila svoju ponuku o úžitkové elektromobily, ktoré prešli kompletným homogizačným procesom, čoho výsledkom je, že značná časť vozidiel s ponuky MELEX je schválená pre prevádzku na verejných komunikáciách, sú predávané s preukazom o evidencií a majú pridelené evidenčné čísla.

Vozidlá uvádzané v ponuke našej spoločnosti majú jeden spoločný znak, ich prevádzka je tichá, ekologicky čistá a pritom ekonomicky veľmi výhodná. Náklady na jeden kilometer prejdený na elektromobile MELEX nepresahujú 10 -15% z nákladov, ktoré musí užívateľ zaplatiť za prevádzku vozidla poháňaného spaľovacím motorom. Na elektromobil zakúpený v našej spoločnosti Vám poskytneme plnohodnotný záručný a pozáručný servis vykonávaný našimi vyškolenými pracovníkmi priamo u Vás , v mieste kde vozidlá budete používať.

S úctou

REIMANN s.r.o. ZVOLEN